Ofis Dekorasyon Trendleri | Ofis Mobilyaları, Dekoru, Dizaynı, Koltuk

Ofis Dekorasyon Trendleri – Ofis Mobilyaları, Dekoru, Dizaynı, Koltuk
Ofis Dekorasyon Trendleri Reviewed by Momizat on . İş ortamını ev ortamınızdan ayır etmemeniz gerekir. Evinizde bulduğunuz rahat ve sıcak ortamı, ofisinizde de yakalayabilmeniz, iş başarınızı da arttırır. Bu ned İş ortamını ev ortamınızdan ayır etmemeniz gerekir. Evinizde bulduğunuz rahat ve sıcak ortamı, ofisinizde de yakalayabilmeniz, iş başarınızı da arttırır. Bu ned Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Ofis Dekorasyon Trendleri

Ofis Dekorasyon Trendleri

İş ortamını ev ortamınızdan ayır etmemeniz gerekir. Evinizde bulduğunuz rahat ve sıcak ortamı, ofisinizde de yakalayabilmeniz, iş başarınızı da arttırır. Bu nedenle ofis dekorasyon yapmanız, size her açıdan fayda sağlayacaktır.
Öncelikle ofis dekorasyonu hakkında fikriniz var mı? Eğer yoksa gelişmiş imkânlar ile bu konuda birçok bilgi edinebilirsiniz. Ofisinizdeki konumunuza uygun bir dekor yapmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda ofisinizin büyüklük ve küçüklük konusu her daim göz önünde bulundurulmalıdır. Büyük bir ofisi dekore etmek çok kolaydır. Ancak önemli olan küçük ofisi kullanışlı bir şekilde dekore edebilmektedir. Size en fazla kullanım alanı bırakabilmek birinci amacınız olmalıdır. Peki, bu nasıl olur?

Ofisinizin duvarlarında eğer kolonlar mevcutsa ve çok fazla girinti çıkıntı var ise bu kısımlara gömme dolap veya kitaplıklar yerleştirmek, bu eşyaları ortaya koymamanızı sağlayacak ve küçük ofisi büyütecektir. Daha sonra ofis masanızı seçmelisiniz. Bu masa hem fonksiyonel hem de uygun boyutta olmalıdır. Yani ayriyeten alacağınız raflı tasarımlar, masanızda olabilir. Masanızda birçok çekmece bulunabilir. Sizler yerden ne kadar tasarruf edebilirseniz, o kadar kârdasınız demektir. Ofisinize seçeceğiniz koltuklar battal boy olmamalıdır. Ofisinizi ziyaret eden ziyaretçi yoğunluğunu düşünerek, küçük ama kullanışlı koltuklar seçmelisiniz. Bu koltukların kumaşı deri olabilir çünkü deri her mevsimde kullanılabilecek bir kumaştır. Rengi ise kir göstermeyecek şekilde olursa daha kullanışlı bir tercih yapmış olursunuz. Ofisinizin aydınlatmaları çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü ışık kişinin ruh halini etkileyen bir faktördür. Çok fazla ışık sizi rahatsız eder ve daha hızlı yorulmanızı sağlar. Çok az ışık ise sizin daha çabuk uykunuzu getirir. Bu nedenle ideal seviyede bir aydınlatma seçmelisiniz. Ofis dekorasyonları ile ilgili birçok kaynaktan bilgi edinebilir, ideal bir ofis ortamı oluşturabilirsiniz. Tabi kendi bakış açınız ile

ofis_dekorasyon (1) ofis_dekorasyon (1) ofis_dekorasyon (2) ofis_dekorasyon (2)

Ekleyen

Ekleme Sayısı : 30
Scroll to top